🎉 Osnovano je Udruženje mladih „Link“ 🎉

🎉 Osnovano je Udruženje mladih „Link“ 🎉

Sinoć smo u Domu mladih ozvaničili nešto što već dugo sazrijeva u srcima i mislima mladih ljudi u našem gradu – osnovano je Udruženje mladih “Link”! 🔗
Osnivačka skupština okupila je energične, kreativne i hrabre mlade osobe koje vjeruju u solidarnost, znanje i zajedničko djelovanje kao put ka jačoj zajednici. Usvojili smo Statut, izabrali organe Udruženja, usvojili plan rada za 2025. i – simbolično i doslovno – napravili prvi korak ka izgradnji platforme za sve mlade koji žele stvarati bez ograničenja. 💪
📌 Za predsjednika Udruženja izabran je Belmin Tukić, dok je predsjednik Skupštine Igor Gavrilović. Upravni odbor čine još i Fatima Gasal te Lamija Ahmetović.
“Link” neće biti samo obična organizacija – već prostor ideja, povezivanja i podrške. Planiramo rad kroz otvorene radne timove, zajednički realizujući projekte i inicijative, gdje će svako moći dati doprinos prema vlastitim interesima i talentima.
💬 Ako vjeruješ da mladi trebaju biti pokretači promjena – dobrodošao/la si u Link.

Posebno se zahvaljujemo @centarzakulturutuzla na ustupljenoj sali i nesebičnoj podršci.

📸 U nastavku dijelimo djelić atmosfere sa osnivačke skupštine – a uskoro više informacija o načinima uključivanja u članstvo i prvim aktivnostima!

#LinkTuzla#MladiZaZajednicu#OsnivačkaSkupština#Tuzla#UdruženjeLink#ZajednoGradimo#AktivizamMladih#NovaEnergija